Coraz popularniejsze relacje z eventów

Wiele eventów, takich jak premiery filmów czy książek, których autorami są znani artyści, a w ostatnim czasie nawet rodzimi celebryci, ma szeroki oddźwięk we wszystkich mass mediach. Już nawet po kilku minutach od zakończenia takiego wydarzenia na portalach plotkarskich ukazuje się galeria zdjęć ze spotkania autora z fanami, którzy zadają mu różne pytania, czy robią sobie z nim zdjęcia, a nawet oprócz zdjęć publikowane są krótkie materiały wideo. Takie mini relacje z eventów prezentujące pokrótce ich przebieg stają się coraz bardziej powszechne i ważne wydarzenia bez takich się już nie obejdą.

Na tym jednak nie koniec, bo są przecież jeszcze gazety, czy telewizja. W wielu programach rozrywkowych ukazują się nawet obszerne relacje z eventów, których reporterzy tych programów byli świadkami. Aby przedstawić ją widzom programu telewizyjnego, potrzebna jest produkcja filmowa – patrz: Grandfox.pl Kraków – i dobry montaż, aby wyszedł z tego profesjonalny materiał.

Zanim jednak zostanie on wyemitowany, to na samym początku zostaje pokazany spot reklamowy, który jednocześnie pokazuje wszystkie tematy, które będą poruszane w tym odcinku programu. Jest on niejako streszczeniem tego co nas czeka. Prowadzący program zachęcając widzów, mówi ”Zobaczymy co jeszcze dziś w programie…”, a chwilę później lektor przedstawia im kolejne punkty programu.

W tym samym czasie pokazywane są również krótkie ale najbardziej chwytliwe spoty reklamowe. Podczas nich lektor mówi na przykład: ”Jeszcze dziś w programie relacja z premiery nowej książki znanej pisarki, która odbyła się w Krakowie…”. Po ukazaniu się reklamowanego materiału filmowego, prowadzący program telewizyjny często przeprowadzają wywiad właśnie z autorem wydawnictwa, w oparciu o które został zorganizowany event.

Podsumowując, dziś każde większe wydarzenie, które cieszy się popularnością jest nam krócej bądź dłużej prezentowane poprzez relacje z eventów, a taka właśnie produkcja filmowa to główna działalność wielu firm z branży reklamowej.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *