Poczęstunek na stoisku targowym

Przygotowując się do targów branżowych powinniśmy przede wszystkim dobrze zaopatrzyć nasze stoisko. Odwiedzający nas klienci oraz zainteresowani usługami firmy goście z pewnością docenią gratisy z logiem firmy. Niestety długopisy i ulotki, choć niezbędne, nie robią już oczekiwanego wrażenia. Warto więc zainwestować w nieco bardziej oryginalne rozwiązania.


Świetnym pomysłem może okazać się poczęstunek, na którym znajdziemy logo i kolory firmy. Wiele firm specjalizuje się w przygotowaniu tego rodzaju mini „cateringu”. Najbardziej popularne są zdecydowanie cukierki reklamowe z logiem firmy. Krówki, pralinki, czy landrynki rozdawane przez hostessy są już swego rodzaju klasykiem i nie może ich zabraknąć na żadnym dobrze zorganizowanym stoisku.
Całkiem dobrym rozwiązaniem są też napoje reklamowe. Chcąc wyróżnić się z tłumu możemy na przykład zaserwować naszym odwiedzającym pyszną kawę w kubku z logiem firmy. Wiele osób doceni tego rodzaju poczęstunek, szczególnie po długim dniu spędzonym na oglądaniu ofert naszej konkurencji.
Do kawy warto „dorzucić” słodycze reklamowe. Możliwości jest bardzo wiele i na tym polu ograniczy nas jedynie wyobraźnia. Możemy na przykład zamówić tysiąc babeczek, które będą pięknie się prezentować z logiem naszej firmy ułożonym na śmietanowym kremie. A może lepiej wybrać ciasteczka z lukrem w firmowych kolorach? Wszystko zależy od nas, ponieważ możliwości cukierników są na dzień dzisiejszy naprawdę bardzo duże.
Podsumowując, poczęstunek na stoisku targowym jest zdecydowanie świetnym i oryginalnym pomysłem. Warto zainwestować w tego rodzaju reklamę, ponieważ goście zdecydowanie bardziej docenią przekąskę, niż kolejną ulotkę wciśniętą im w dłoń.

Zobacz też: Cukierki reklamowe | SuperSłodycze

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *