Wyglądaj dobrze w każdych warunkach.

Żyjemy w czasach, w których wizerunek świadczy o człowieku. Musimy ubierać się z głową, bo przecież strój ma wyrażać nasz charakter, cechy osobowości i mówić kim jesteśmy. Jest to też element, który płeć przeciwna zauważa w naszym wyglądzie jako pierwszy. Jednak kobieta nie założy tego samego co mężczyzna. 

Artykuł powstał przy współpracy z http://walizki-torby.uchwycone-chwile.pl/

Moda męska dziś to już nie powód do wstydu, ale wyznacznik, atrybut dbania o siebie. Gustownie ubrany facet to obiekt westchnień kobiet i podziwu innych mężczyzn. Odpowiednie połączenia kolorów, stylów, ulubionych firm mogą dać efekt w postaci kompletnej stylizacji, którą będzie mógł on się poszczycić w towarzystwie. Najważniejsze jednak żeby w stworzonej kreacji samemu też czuć się dobrze.

Ubiór musi być dopasowany, podkreślać nasze walory i nie sprawiać większych problemów w poruszaniu, czyli być wygodny. Musimy pamiętać że okazja też warunkuje modę. Inaczej ubierzemy się na rozmowę o prace, a inaczej na wypad z kolegami na tenisa. Moda damska jest bardziej delikatna. Kobieta musi ubiorem sprawiać dobre wrażenie. O ile faceci, często nie słusznie zapominają często o stylu w swoim ubiorze tak u kobiet to nie przejdzie. Może jest to myślenie stereotypowe,utarło się jednak, że kobiety zwracają większą uwagę na opinie innych.

Wyznacznikiem mody damskiej są cztery pory roku. Oczywiście ważne jest zachowanie odpowiedniej temperatury ciała i wygody, tu prym wiodą pomimo tego inne wyznaczniki. Całość musi grać ze sobą, być jak nuty na jednej pięciolinni. I oczywiście torebka. Ważny element ubioru kobiecego wraz z biżuterią nie może odstawać od reszty towarzystwa. Niezwykle trudno jest to połączyć. Stylizacje modowe to gotowe komplety, którymi możemy się posłużyć w każdym momencie i wyglądać dobrze. Bez straty dużej ilości czasu na szukanie, skomponowane przez najlepszych znawców tematu, którzy nie tylko podążają za modą, ale tworzą nowe trendy. Tu jednak też musimy pamiętać że komplet musi być integralną częścią nas, opisywać to co mamy w głowie w sposób widoczny dla oka. Można też wyglądać gustownie i nie tracić przy tym fortuny. Wybieraj rozsądnie.

fal

Moda zawsze odgrywała w życiu człowieka ważną rolę. W ostatnich latach rozwinęła się diametralnie szybko i ciężko za nią nadążyć. Człowiek, który chce mieć styl musi o niej pamiętać. To przecież nasza wizytówka. W zależności od tego jak jesteśmy ubrani będziemy sprawiać różne pierwsze wrażenie. Dlatego ważne jest, aby nasz ubiór był taki właśnie jak my, pasował do nas, był w naszym stylu, żeby można go było nazwać naszym imieniem.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *