Ubierz piłkarskie emocje

Piłka nożna to sport pełen pasji, emocji i nieprzewidywalnych zdarzeń. Szczególnie kiedy w meczu jest dogrywka, która kończy się karnymi. Dla kibica nie ma nic piękniejszego niż obecność na meczu swojej ukochanej drużyny.

Artykuł opracowany wraz z http://bagaz.blog.onet.pl/

Kiedy gra nasza polska reprezentacja, całe rodziny zbierają się przed telewizorami, by kibicować biało-czerwonym.
Piękne jest to, że kiedy nasza drużyna wychodzi na murawę, ulice w mieście pustoszeją, a każdy w napięciu ogląda walkę o punkty. Niektórzy mają możliwość towarzyszenia biało-czerwonym bezpośrednio na stadionie. Klimatu kibicowaniu dodaje strój. Zatem Jak ubrać się na mecz na stadionie? Pomysłów szukać daleko nie trzeba, obowiązują barwy narodowe. Setki rozemocjonowanych, pomalowanych na biało czerwono twarzy, zasiada na trybunach. Piękny jest to widok, kiedy tysiące ludzi poprzez swój strój mówi „Patrzcie to moja drużyna, biało-czerwoni” To Polska, która jaka by nie była, nie należy jej się wstydzić. Kibicowanie to maleńki kawałek patriotyzmu, stajemy się jedną wielką rodziną wspierającą naszych piłkarzy.

kib1

Do akcji wkraczają akcesoria kibica reprezentacji polsk, mnóstwo rzeczy, spośród których wybieramy te najlepiej współgrające z naszymi preferencjami. Orzeł na piersi? Duma sama w sobie, czyli koszulka reprezentacji polski. Co jeszcze z najdziemy wśród akcesoriów? Farbki do twarzy, koszulki, koszule T-shirty, flagi samochodowe może bezpośrednio nie wykorzystamy ich na stadionie, ale przecież na stadion dojechać też trzeba (zazwyczaj samochodem). Czapki, szaliki, peruki, wuwuzele, wlepki asortyment jest tak szeroki, że nie sposób wymieniać całość.
Jak wygląda strój kibica? Kiedy zadaję to pytanie, w głowie widzę już gotowy obraz. Biało-czerwona peruka, koszulka w narodowych barwach, do tego szalik „POLSKA”, a w ręku wuwuzela, by dać upust emocjom i wspierać dopingiem polską drużynę.

„Czy na wyjeździe, czy u nas w Polsce Biało-czerwone serce wznosimy, kibicowanie, to nie zabawa to dla nas ważna honoru sprawa” Oprócz kibicowania, to właśnie barwy narodowe łączą nas w jedną wielką kibicowską drużynę, biało-czerwone morze na stadionach, szaliki w górze i doping na całe gardło, radość z wygranych, żal za przegrane, ale zawsze wspieranie drużyny, co by nie było, jesteśmy z Wami !

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *