Najlepsze mebelki skandynawskie

Wyczekiwany i długo planowany remont zbliżał się ku końcowi. Mieliśmy już nowe płytki w łazience i kuchni, a także świeżo pomalowane ściany. Wszystko według długo omawianego projektu. Uzgodnienia zajęły nam miesiąc (choć pozostało wrażenie, że trwały latami), w kolejne cztery tygodnie fachowcy wykonali wszystkie duże prace remontowe. Zdecydowaliśmy, że dla powiększenia przestrzeni zachowamy jasną kolorystykę ścian. Podobnie łazienka- niemal w całości biała, z dużym lustrem, sprawiała wrażenie obszerniejszej.
Ostatnim etapem miał być wybór i zakup mebli.


Układanie podłóg dobiegało końca, a my nie mogliśmy się zdecydować na żadne konkrety. Przejrzeliśmy mnóstwo aranżacji i odwiedziliśmy wszystkie okoliczne sklepy, które sprzedają bądź sprowadzają meble skandynawskie. Marzyliśmy o białych komodach, eleganckich i stonowanych dodatkach, wełnianych narzutach i dużej ilości poduszek na łóżku. Ale wszędzie było coś nie tak- albo komoda za wysoka, albo komplet wypoczynkowy rozkładał się inaczej niż oczekiwaliśmy, albo zwyczajnie cena zwalała z nóg. Dodatkowo okazało się, że nasz budżet skurczył się bardziej niż planowaliśmy, dlatego wpadliśmy w panikę.
Z pomocą przyszła nam znajoma, która hobbystycznie zajmuje się renowacją mebli. Podpowiedziała nam genialne rozwiązanie- przemalowanie naszego dotychczasowego wyposażenia. Dobraliśmy odpowiednie farby i przystąpiliśmy do działania. Efekt okazał się zdumiewający- stół, komoda i biurko zyskały nowe życie- w domowych warunkach wyczarowaliśmy naprawdę efektowne meble skandynawskie. Do tego dobraliśmy dodatki, zamówiliśmy nowe krzesła i z radością odkryliśmy, że zostały nam jeszcze fundusze na kupno małego ekspresu do kawy o którym od dawna marzyliśmy.

Zobacz też: meble skandynawskie | http://opaandcompany.com/

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *