Przez żołądek do serca czyli jak słodyczami z nadrukiem zdobyć klienta

Nie jest żadną tajemnicą, że ludzie lubią słodycze. Taki prezent jest powszechnie akceptowany na urodzinach, weselach, imprezach masowych. Skoro ludzie tak chętnie wyciągają ręce po darmowe słodkości grzechem byłoby z tego nie skorzystać. Osoby które wcześniej dostrzegły w tym zjawisku potencjał pozakładały firmy specjalizujące się w produkcji słodyczy reklamowych. Oferty takich firm są niezwykle bogate. Żelki z logo, cukierki z nadrukiem, lizaki reklamowe, gumy do żucia z logo, ciastka i czekoladki reklamowe, można by wymieniać w nieskończoność.

Wystarczy skontaktować się z taką firmą, porozumieć się w sprawie projektu słodyczy i czekać na dostawę. Następnie wyruszyć na miasto, spotkanie biznesowe czy imprezę masową i zacząć wręczać jej uczestnikom słodkie pyszności z logo firmowym. Reklama tego typu na pewno jest skuteczniejsza niż klasyczna ulotka reklamowa. Mimo, że ulotka posiada dużo więcej wartościowych informacji, często ląduje w koszu bez czytania jej zawartości. Osoba otrzymująca od nas słodki upominek chcąc zjeść otrzymany smakołyk zwróci uwagę na firmowe logo, pudełko czy inną etykietkę. Jeżeli ją zainteresuje zacznie szukać w internecie czym dokładnie dana firma się zajmuje oraz się zastanowi czy chce skorzystać z jej usług.

Dobrym sposobem jest stosowanie połączenia ulotek reklamowych z cukierkami z nadrukiem. Cukierki wtedy skupią uwagę na firmowym logo czy nadruku, natomiast ulotka poszerza wiedzę naszego przyszłego klienta na temat firmy lub oferty skierowanej do niego. Dużo łatwiej w naszej pamięci zostają przyjemne doznania, wspomnienia niż suche fakty i liczby. Dlatego właśnie słodycze z nadrukiem firmowym są tak skuteczne. Firmy zajmujące się dystrybucją takich słodyczy dokładają wszelkich starań aby logo i nadruki firmowe były wysokiej jakości jak i żeby same słodycze smakowały klientom. Dlatego warto już dziś zainteresować tą metodą promocji swojej firmy czy branży, gdyż stwarza ona szansę skutecznego pozyskania nowych klientów (zobacz również cukierki z nadrukiem).

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *