Poszukiwanie dodatków do wnętrza

Zastanawiasz się gdzie znaleźć dodatki, które uczynią Twoje wnętrze niepowtarzalnym? W dzisiejszych czasach bardzo łatwo o poczucie przytłoczenia wszystkimi sklepami i bogatymi ofertami. Co warto kupić i gdzie? Ramki drewniane czy metalowe? Jakie firany? Na początek zastanów się od czego zacząć – popatrz na swoje mieszkanie.

Jeżeli jest urządzone w pastelowych kolorach, kupując dodatki możesz zaszaleć trochę z neonowymi i bardziej krzykliwymi barwami. Jeśli całe jest wypełnione antykami, nie będzie tu raczej miejsca na cyfrowe ramki do zdjęć czy modernistyczne świeczniki. Pomyśl też oczywiście o tym, co Ci się podoba i co będzie cieszyć Twoje oczy – jest to przecież Twoja prywatna przestrzeń i to Ty masz czuć się tam dobrze.

Kiedy będziesz wiedzieć, czego mniej-więcej szukać, zastanów się, gdzie możesz to dostać. Warto skorzystać z ofert przeróżnych marketów budowlanych i meblowych. W prawdzie nie znajdziemy tam oryginalnych i niepowtarzalnych dodatków, ale nie wszystkie nasze ozdoby muszą przecież takie być! W takich sklepach często kupimy podstawowe artykuły, takie jak dobrze wykonane pudełka czy proste świeczniki, które pasować będą do wielu wnętrz. Najbardziej opłaca się tam zaglądać w okresie wyprzedaży. Nie zapomnij te o Internecie. Możesz znaleźć tam dodatki w bardzo dobrych cenach, szczególnie na wielu popularnych portalach aukcyjnych. Odwiedź też strony z rękodziełem w celu znalezienia oryginalnych lamp czy filiżanek.

Inspiracji możesz poszukiwać też w antykwariatach. Nawet jeśli Twoje mieszkanie jest na wskroś nowoczesne, jeden lub kilka starszych przedmiotów – oczywiście odpowiednio dobranych – może uczynić wnętrze znacznie bardziej interesującym. Możesz również znaleźć tam nowe pomysły, takie jak passe partout, które wykorzystasz do prezentowania na ścianach zdjęć ze swoich podróży czy rodzinnych fotografii.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *