5 rzeczy które sprawią, że ślub będzie wyjątkowy!

Ślub jest magicznym dniem w życiu każdej młodej pary. Bez względu na to, czy jest to wiosna, lato czy zima, każdy chce zapamiętać ten dzień jako jeden z najpiękniejszych w swoim życiu. Przygotowania do niego trwają zazwyczaj bardzo długo – nikt nie chce zaliczyć przysłowiowej wtopy. Poznajcie jednak 5 rzeczy, dzięki którym uroczystość tego dnia będzie zapamiętania przez wszystkich na długie lata.

#1 Cukierki krówki jako podziękowanie

Im więcej osób przyjdzie na nasze wesele, tym lepiej. To ile osób zaprosimy na ślub a później na uroczystość weselną, zależy tylko i wyłącznie od pary młodej. Bardzo miłym gestem, który będzie swego rodzaju podziękowaniem za przybycie na wesele są cukierki krówki. Te z imionami nowożeńców oraz datą tego szczęśliwego dnia zawsze budzą pozytywne odczucia wśród gości, którzy wskazują, że jest to naprawdę świetny pomysł.

#2 Gołębie

Para białych gołębi puszczonych przez parę młoda zaraz po wyjściu z kościoła, ach jak to cudownie brzmi! Dziś nie jest to jednak marzenie nie do spełnienia. Jest to niezwykle romantyczny gest. Same ptaki są symbolem miłości, zatem będą idealnym akcentem ślubnego dnia.

#3 Bańki mydlane

Bańki mydlane wypuszczane ze specjalnego agregatu, który je wytwarza to piękna i ciesząca zgromadzonych pod kościołem ludzi. Stanowiące tło do zdjęć, nadają im wyjątkowy charakter oraz niepowtarzalny ich wygląd. Przeglądając zdjęcia, będą one budziły podziw nawet po latach, a to tylko zwykłe bańki mydlane.

#4 Wytwornica dymu

Każdy zna program telewizyjny „Taniec z gwiazdami”. Czy pamiętacie jaki cudowny efekt, dawał „dym” pod nogami tancerzy? Możesz zafundować sobie taki niebiański taniec na własnym weselu. Para młoda, która tańczy pierwszy weselny walc, unosząc się i podnosząc jak na obłoku + odpowiednia gra świateł jest właśnie tym czego potrzebujesz, aby goście zapamiętali ten taniec do końca życia!

#5 Pokaz sztucznych ogni

Jedna z trudniejszych do wykonania rozrywek. Najlepiej zatrudnić do tego celu profesjonalną firmę, która w bezpiecznej odległości rozstawi niezbędny sprzęt. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nikomu z naszych gości nie stanie się nic złego.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *