System do obsługi salonu kosmetycznego

Jeśli jesteś managerem salonu urody, z pewnością szukasz dobrego programu komputerowego, który ułatwi ci pracę. Program, który chcemy zaprezentować powstał w wyniku konsultacji z właścicielami i pracownikami gabinetów kosmetycznych. Nasz program do gabinetu kosmetycznego jest to niezwykle prosty w obsłudze, a zarazem technicznie zaawansowany system, który pozwoli na sprawne zarządzanie nie tylko gabinetem kosmetycznym, ale i salonem fryzjerskim czy SPA.

Możemy korzystać z tego programu także, gdy posiadamy kilka salonów, tworząc dowolną liczbę kont użytkownika. Program ten umożliwia wygodne zarządzanie terminarzem wizyt. Ma też bardzo przydatną opcję – rezerwacje online. Możemy również powiadamiać naszych klientów o zbliżającym się terminie wizyty za pomocą opcji sms. Opcja sms i rezerwacje online to opcje, które nie występowały we wcześniejszej wersji programu, ale są one już dostępne w wersji z roku 2016.

Nasz program do gabinetu kosmetycznego jest wyposażony oczywiście w moduł pozwalający wystawiać paragony za nasze usługi i produkty. Możemy też prowadzić dokumentację dotyczącą naszych poszczególnych klientów. Wszelkie dane z programu możemy w bardzo łatwy sposób wydrukować lub też wyeksportować do formatów PDF, XLS czy TXT. Cały program ma bardzo interesującą szatę graficzną, która możemy dostosować do naszych potrzeb i indywidualnych upodobań.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi naszych klientów i ciągle udoskonalamy nasz program, by jak najlepiej Państwu służył, a codzienna praca gabinetu kosmetycznego by przebiegała jak najsprawniej. Wystarczy kilka kliknięć, by ułatwić sobie życie. Także klientki będą zadowolone z tego programu, a zwłaszcza z nowej opcji rezerwacje online. Program jest stosunkowo niedrogi i można przetestować go darmowo przez okres jednego miesiąca.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *