Bądź jeszcze piękniejsza!

Każda kobieta pragnie czuć się pięknie! Dlatego właśnie przedstawiamy dziś te postacie, które niczym wróżki z Kopciuszka, uczynią każdą z Was jeszcze piękniejszą! Nie wierzysz? Pozwól nas do tego przekonać w 3 prostych argumentach!

1. Makijaż idealnie dobrany do urody kobiety
Można sugerować się w wyborze makijażu modą, można wybierać kosmetyki, które ładnie pachną, mają fajne kolory i ciekawe buteleczki. Można. Pytanie jednak, na ile jest to skuteczne? Makijaż kobiety powinien ściśle współpracować z jej wyglądem. To znaczy, że jeśli kobieta ma brązowe oczy to pasować jej będą odcienie fioletu, które pięknie współgrają z kolorem oczu. Większości odcieni oczu pasują kolory standardowe, jak czarny, szary, biały. Znane wszystkim smoky eyes. Jednak… tu znaczenie może mieć wielkość oka! Nie szukaj w ciemno. Zdaj się na pomoc wizażystki. Dobra wizażystka Kraków to gwarancja świetnie dopasowanego makijażu.

2. Makijaż wieczorowy, a makijaż dzienny
Gdzie się dziś wybierasz? Na zakupy na miasto, czy może na imprezę u znajomych? Nie maluj się wszędzie tak samo! Postaw wyraźną granicę między makijażem dziennym, a wieczorowym. Dzięki temu Twoja twarz nigdy nie będzie wygląda na zbyt obciążoną. To, co jednej pasuje, Tobie może zaszkodzić.

3. Świetnie dobrane ubranie potrafi stworzyć nową sylwetkę!
Nie wierzysz? Po pierwsze dobrze dobry strój ukryje to, co powinien ukryć, a uwydatni na przykład świetnie wcięcie w talii, długie nogi, zgrabnie zarysowane kości obojczykowe. To drobne rzeczy, na które wiele kobiet nie zwraca uwagi, a które strój może pięknie podkreślić, czyniąc Cię subtelnie kobiecą, kuszącą i po prostu piękną. Aby móc wydobyć potencjał, jaki drzemie w Tobie, zdecyduj się na zakupy ze stylistką Kraków. Każdego sezonu wydajesz tysiące złotych na ubrania, których nie nosisz! Zaoszczędź i znajdź ciuchy, które pokochasz.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *